PARTNERSKAP

VI ÄR DIF BUSINESS. Med vår unika verktygslåda, möjligheterna på Tele2 Arena samt vårt varumärke, som är ett av idrottssveriges absolut starkaste, kan vi på Djurgården Fotboll hjälpa ditt företag att stärka ert varumärke, öka ert varumärkeskapital och inte minst skapa möjligheter att vässa era affärer och relationer med kunder och medarbetare. Vi skapar och underhåller partnerskap som passar just ert företag; vi är flexibla och innovativa för att pricka rätt i varje avtal och vid varje aktivering. Vi växer tillsammans!

Nyfiken och frågvis? KUL! Klicka gärna på bilden nedan. 

Kontakt: 
Daniel Malmgren
daniel.malmgren@dif.se
0725-54 64 80

Daniel Malmgren
Affärsområdesansvarig
+46 (0)725 54 64 80
daniel.malmgren@dif.se

Daniel Sundling
Säljledare
+46 (0)723 89 56 95
daniel.sundling@dif.se

Samuel Wiljergård Plith
Säljkoordinator
+46 (0)725 00 10 45
samuel@dif.se

Fredrik Segerblom
Evenemangsansvarig
+46 (0)706 33 91 03
fredrik.segerblom@dif.se

Pontus Ljungquist
Säljare
+46 (0)737 45 67 82
pontus.ljungquist@dif.se

Elias Oujlouq
Säljare
+46 (0)790 93 12 89
elias.oujlouq@dif.se

 

DIF Business i samarbete med

 

l