Bli en del av Djurgården Fotboll

Fantastiska möjligheter på Tele2 Arena och Stockholms Stadion och ett av idrottssveriges absolut starkaste varumärke, låt ditt företag bli en del av Djurgården Fotboll.

Vi är DIF Business

Vi stärker ert varumärke

Med vår unika verktygslåda, möjligheterna på Tele2 Arena och Stockholms Stadion samt vårt varumärke, som är ett av idrottssveriges absolut starkaste, kan vi på Djurgården Fotboll hjälpa ditt företag att stärka ert varumärke.

Vi växer tillsammans!

Vi ger er möjligheter

Vi ökar även ert varumärkeskapital och skapar inte minst möjligheter att vässa era affärer och relationer med kunder och medarbetare. Vi skapar och underhåller partnerskap som passar just ert företag; vi är flexibla och innovativa för att pricka rätt i varje avtal och vid varje aktivering.

Vi växer tillsammans!

Intresserad?

Vill du bli en del av Djurgårdsfamiljen? Fyll i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig.
Jag är intresserad av:



Kontakta DIF Business

Daniel Malmgren

Affärsområdesansvarig

072-554 64 80daniel.malmgren@dif.se

Fredrik Segerblom

Leverans

070-633 91 03fredrik.segerblom@dif.se

Samuel Wiljergård Plith

Leverans

072-500 10 45samuel@dif.se

Pontus Ljungquist

Försäljning

073-745 67 82pontus.ljungquist@dif.se

Adam El Mallah

Försäljning

070-759 24 90adam@dif.se

Leo Skogfält

Försäljning - 1891-klubben

leo.skogfalt@dif.se

Marcus Vivstam

Försäljning

0704331379marcus.vivstam@dif.se