Affärsnätverket

Gör affärer och få upplevelser tillsammans med idrottsveriges bästa och mest affärsskapande affärsnätverk.

Idag har plattformen utvecklats till en av våra starkaste kommersiella produkter och vi har lyft arbetet flera nivåer – vi vill framåt. Vi vill utvecklas och växa tillsammans med er, ni ska förvänta er att vi jobbar stenhårt för att ni ska göra fler affärer varje år. Att vara med i Affärsnätverket ska vara lönsamt, exklusivt och inte minst roligt!

Som medlem i nätverket får ni exklusiv tillgång till Djurgården Fotboll och de affärsskapande aktiviteter vi genomför:

  • Starkt nätverk med drivna företag och kompetenta representanter
  • Nätverkande varje hemmamatch i Nätverksloungen (inkl. buffé, fika, dryck)
  • Lunchfotboll med tema
  • Nätverksgolf
  • Mässor
  • Resor (kryssning/bortamatch/Europa)
  • Dedikerad nätverkskoordinator
  • Möjlighet till kompletterande produkter
     
Vi tror stenhårt på goda relationer, mervärden och hög närvaro samt engagemang på våra aktiviteter.

Då har nätverket sin bästa effekt!

Intresserad?

Är du intresserad av att bli en del av Djurgården Fotboll?
Fyll i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig.
Jag är intresserad av:



Vi är DIF Business

Daniel Malmgren

Affärsområdesansvarig

072-554 64 80daniel.malmgren@dif.se

Fredrik Segerblom

Leverans

070-633 91 03fredrik.segerblom@dif.se

Samuel Wiljergård Plith

Leverans

072-500 10 45samuel@dif.se

Pontus Ljungquist

Försäljning

073-745 67 82pontus.ljungquist@dif.se

Daniel Sundling

Försäljning

072-389 56 95daniel.sundling@dif.se

Leo Skogfält

Försäljning - 1891-klubben

leo.skogfalt@dif.se

Marcus Vivstam

marcus.vivstam@dif.se

Marcus Vivstam

Försäljning

marcus.vivstam@dif.se

Caroline Eriksson

Leverans

0702857599Caroline.eriksson@dif.se