Vi får dig att synas

Djurgårdens IF är Sveriges mest framgångsrika idrottsförening och är ett av Sveriges starkaste varumärken. Vi erbjuder dig som partner fantastiska exponeringsmöjligheter på våra arrangemang.

Intresserad?

Vill du bli en del av Djurgårdsfamiljen? Fyll i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig.
Jag är intresserad av:



Vi är DIF Business

Daniel Malmgren

Affärsområdesansvarig

072-554 64 80daniel.malmgren@dif.se

Fredrik Segerblom

Leverans

070-633 91 03fredrik.segerblom@dif.se

Samuel Wiljergård Plith

Leverans

072-500 10 45samuel@dif.se

Pontus Ljungquist

Försäljning

073-745 67 82pontus.ljungquist@dif.se

Adam El Mallah

Försäljning

070-759 24 90adam@dif.se

Leo Skogfält

Försäljning - 1891-klubben

leo.skogfalt@dif.se

Marcus Vivstam

Försäljning

0704331379marcus.vivstam@dif.se