Vi får dig att synas

Djurgårdens IF är Sveriges mest framgångsrika idrottsförening och är ett av Sveriges starkaste varumärken. Vi erbjuder dig som partner fantastiska exponeringsmöjligheter på våra arrangemang.

Vi är DIF Business

Daniel Malmgren

Affärsområdesansvarig

072-554 64 80daniel.malmgren@dif.se

Fredrik Segerblom

Leverans

070-633 91 03fredrik.segerblom@dif.se

Samuel Wiljergård Plith

Leverans

072-500 10 45samuel@dif.se

Pontus Ljungquist

Försäljning

073-745 67 82pontus.ljungquist@dif.se

Daniel Sundling

Försäljning

072-389 56 95daniel.sundling@dif.se

Leo Skogfält

Försäljning - 1891-klubben

leo.skogfalt@dif.se

Marcus Vivstam

marcus.vivstam@dif.se

Marcus Vivstam

Försäljning

marcus.vivstam@dif.se

Caroline Eriksson

Leverans

0702857599Caroline.eriksson@dif.se