Digital exponering

Ta del av vår unika räckvidd och en stor kundkrets på den digitala marknaden. Hemsida, sociala medier och nyhetsbrev med miljontals besökare står redo att ta emot ert budskap.

Djurgården Fotboll når ut till hundratusentals besökare och följare varje dag som ni kan dra nytta av.
Vi erbjuder följande inom Digital Marknadsföring

  • Banners, erbjudanden och exponeringsytor på www.dif.se
  • Banners, erbjudanden och exponeringsytor DIFTV
  • Sociala medier
  • Nyhetsbrev

Exponering på webben

Video

Små banners

Stora banners

Exponering på Sociala medier

Facebook


+127 000 följare

Twitter/YouTube


+44 000 följare


+2 000 följare

Instagram


+58 000 följare

Intresserad?

Är du intresserad av att bli en del av Djurgården Fotboll?
Fyll i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig.
Jag är intresserad av:



Vi är DIF Business

Daniel Malmgren

Affärsområdesansvarig

072-554 64 80daniel.malmgren@dif.se

Fredrik Segerblom

Leverans

070-633 91 03fredrik.segerblom@dif.se

Samuel Wiljergård Plith

Leverans

072-500 10 45samuel@dif.se

Pontus Ljungquist

Försäljning

073-745 67 82pontus.ljungquist@dif.se

Adam El Mallah

Försäljning

070-759 24 90adam@dif.se

Leo Skogfält

Försäljning - 1891-klubben

leo.skogfalt@dif.se

Marcus Vivstam

Försäljning

0704431379marcus.vivstam@dif.se