Dräktexponering

Bli en del av en exklusiv skara som visar upp sina varumärken på världens vackraste tröja och shorts

Möjligheter till dräktexponering

Bli en del av en exklusiv skara som visar upp sina varumärken på världens vackraste tröja och shorts. Företagens varumärken syns på våra dam- och herrställ men även på samtliga ungdomslags matchställ

Intresserad?

Ta kontakt med oss

Är du intresserad av att bli en del av Djurgården Fotboll?
Fyll i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig.
Jag är intresserad av:



Vi är DIF Business

Daniel Malmgren

Affärsområdesansvarig

072-554 64 80daniel.malmgren@dif.se

Fredrik Segerblom

Leverans

070-633 91 03fredrik.segerblom@dif.se

Samuel Wiljergård Plith

Leverans

072-500 10 45samuel@dif.se

Pontus Ljungquist

Försäljning

073-745 67 82pontus.ljungquist@dif.se

Adam El Mallah

Försäljning

070-759 24 90adam@dif.se

Leo Skogfält

Försäljning - 1891-klubben

leo.skogfalt@dif.se

Marcus Vivstam

Försäljning

0704331379marcus.vivstam@dif.se