Partnerskap

Som partner till Stockholms Stolhet får du närhet, möjligheter och rättigheter till ett av Sveriges starkaste varumärken

Djurgården Fotboll är på en resa på väg mot toppen, så väl sportsligt som affärsmässigt. Vi har kommit en bra bit på vägen men nu vill vi ta nästa steg.

Oavsett om du är partner sedan tidigare eller en ny bekantskap för oss på Djurgården Fotboll så hoppas vi att du vill vara med på vår resa. Vi utlovar spänning, gemenskap, fantastiska upplevelser och möjligheter.

Intresserad?

Vill du bli en del av Djurgårdsfamiljen? Fyll i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig.
Jag är intresserad av:



Vi är DIF Business

Daniel Malmgren

Affärsområdesansvarig

072-554 64 80daniel.malmgren@dif.se

Fredrik Segerblom

Leverans

070-633 91 03fredrik.segerblom@dif.se

Samuel Wiljergård Plith

Leverans

072-500 10 45samuel@dif.se

Pontus Ljungquist

Försäljning

073-745 67 82pontus.ljungquist@dif.se

Daniel Sundling

Försäljning

072-389 56 95daniel.sundling@dif.se

Leo Skogfält

Försäljning - 1891-klubben

leo.skogfalt@dif.se

Marcus Vivstam

marcus.vivstam@dif.se

Marcus Vivstam

Försäljning

marcus.vivstam@dif.se

Caroline Eriksson

Leverans

0702857599Caroline.eriksson@dif.se