Kontakt

Vem gör vad på DIF Fotboll?

För att snabbast komma i kontakt med oss gällande olika områden, använd dessa epostadresser.

Medlemsfrågor

För frågor gällande ditt medlemskap, kontakta medlem@dif.se

Biljettfrågor

Har du frågor om säsongskort eller lösbiljetter, kontakta biljetter@dif.se

Föreningsfrågor

För generella frågor, kontakta info@dif.se
Ungdomsfrågor, ungdom@dif.se
Frågor och synpunkter om webben, web@dif.se
Souvenirer, souvenirer@dif.se

VD

Ekonomi / Adminstration

Media / Marknad

Axel Bengtsson

Rörlig media

axel@dif.se

Daniel Bergström

Media- och marknadsansvarig

daniel.bergstrom@dif.se

Wille Bäckström

Rörlig media (DIFTV)

wille@dif.se

Peder Ernerot

Skribent och webbadmin

peder.ernerot@dif.se

Olle Arnell

Innehållsansvarig/Sociala medier

073 - 67 112 69olle.arnell@dif.se

Marcus Björling

Press- och kommunikationsansvarig

073 - 394 64 72marcus.bjorling@dif.se

Johan Andersson

Marknad och publik

johan.andersson@dif.se

Anna Bengtsson

Biljetter

0736-99 89 28anna.bengtsson@dif.se

Tomas af Geijerstam

Biljetter och matcharrangemang

070-653 26 72tomas@dif.se

Säkerhet och arrangemang

Jessi Motaghi

Evenemang och säkerhet

0707342019jessi@dif.se

Mats Jonsson

Evenemang och säkerhet

070-323 00 29mats.jonsson@dif.se

Medlemmar

Robert Kollberg

Medlemmar

073-619 96 95robert.kollberg@dif.se

Företagsförsäljning

Daniel Malmgren

Affärsområdesansvarig

072-554 64 80daniel.malmgren@dif.se

Fredrik Segerblom

Leverans

070-633 91 03fredrik.segerblom@dif.se

Pontus Ljungquist

Försäljning

073-745 67 82pontus.ljungquist@dif.se

Samuel Wiljergård Plith

Leverans

072-500 10 45samuel@dif.se

Leo Skogfält

Försäljning - 1891-klubben

leo.skogfalt@dif.se

Marcus Vivstam

Försäljning

0704331379marcus.vivstam@dif.se

Vår Stad

Filip Lundberg Verendel

Hållbarhetsansvarig

0760263671filip.lundberg@dif.se

Staffan Holmberg

Projektledare Vår Stad

0737799735staffan.holmberg@dif.se

Souvenirer

Alex Colucci

Souveniransvarig

072-361 33 25alex.colucci@dif.se

SLO

Lena Gustafsson Wiberg

SLO

072-514 00 04lenagw@dif.se

Anna Berg

Matchdags-SLO

Joanna Lundin

Disability Access Officer

joanna.lundin@dif.se

Sport

Bosse Andersson

Sportchef herrar

bosse.andersson@dif.se

Daniel Granqvist

Lagledare herrar

daniel.granqvist@dif.se

Joel Riddez

Huvudtränare/sportchef damer

joel.riddez@dif.se

E-sport

Tommie Lindberg

Projektledare/e-sport

tommie.lindberg@dif.se

Kansliet Hjorthagen

Ola Danhard

Verksamhetschef

070-895 94 49ola.danhard@dif.se

Mats Jansson

Spelarrekrytering Akademilag Pojk / Anläggningar

076-867 46 58mats.jansson@dif.se

Linn Andersson

Koordinator, medlemmar, träningstider, turneringar

070-404 96 42linn.andersson@dif.se

Hannah Backman

Projketledare

0736197823hannah.backman@dif.se

Anna von Eckermann

Material och Jompas hörna

070-663 81 74anna.voneckermann@dif.se

Carl Neij

Verksamhetsansvarig P/F 10-19 år ex. akademilagen

070-543 05 12carl.neij@dif.se

Dennis Gabrielsson

Ledar- och spelarutveckling F och P-lag 10-19.

073-991 75 39dennis.gabrielsson@dif.se

Mattias Larikka

Ansvarig P/F 6-9 år

073-623 05 20mattias.larikka@dif.se

Christian Gentile

Akademichef Pojk

073-625 68 65christian.gentile@dif.se

Michaël Medioni

Akademichef Flick, Huvudtränare F19 / Stockholms Idrottsgymnasium

070-681 76 21michael.medioni@dif.se

Johan Palm

Huvudtränare U19 / Sjölins Gymnasium

073-033 77 12johan.palm@dif.se

Marcus Tjärnberg

Huvudtränare U19 / Sjölins Gymnasium

070-263 65 89marcus.tjarnberg@dif.se

Viktor Blom

Huvudtränare U16 / Ansvarig Engelbrektsskolan

0730985441viktor.blom@dif.se

David Bergkvist

Ansvarig DIF Futsal

0704494474futsal@dif.se