Kontakt

Vem gör vad på DIF Fotboll?

VD

Ekonomi / Adminstration

Publik och arrangemang

Anna Bengtsson

Biljetter

0736-99 89 28anna.bengtsson@dif.se

Johan Andersson

Marknad och publik

johan.andersson@dif.se

Tomas af Geijerstam

Biljetter och matcharrangemang

070-653 26 72tomas@dif.se

Jessi Motaghi

Evenemang och säkerhet

Mats Jonsson

Evenemang och säkerhet

070-323 00 29mats.jonsson@dif.se

Media / Marknad

Axel Bengtsson

Rörlig media

axel@dif.se

Daniel Bergström

Media- och marknadsansvarig

daniel.bergstrom@dif.se

Jonas Riedel

Press och kommunikation

070-754 44 51jonas.riedel@dif.se

Wille Bäckström

Rörlig media (DIFTV)

wille@dif.se

Peder Ernerot

Skribent och webbadmin

peder.ernerot@dif.se

Företagsförsäljning

Daniel Malmgren

Affärsområdesansvarig

072-554 64 80daniel.malmgren@dif.se

Daniel Sundling

Försäljning

072-389 56 95daniel.sundling@dif.se

Fredrik Segerblom

Leverans

070-633 91 03fredrik.segerblom@dif.se

Pontus Ljungquist

Försäljning

073-745 67 82pontus.ljungquist@dif.se

Samuel Wiljergård Plith

Leverans

072-500 10 45samuel@dif.se

Leo Skogfält

Försäljning - 1891-klubben

leo.skogfalt@dif.se

Marcus Vivstam

Försäljning

marcus.vivstam@dif.se

Vår Stad

Filip Lundberg

Hållbarhetsansvarig

0760263671filip.lundberg@dif.se

Staffan Holmberg

Projektledare Vår Stad

0737799735staffan.holmberg@dif.se

SLO

Lena Gustafsson Wiberg

SLO

072-514 00 04lenagw@dif.se

Anna Berg

Matchdags-SLO

Sport

Bosse Andersson

Sportchef herrar

bosse.andersson@dif.se

Daniel Granqvist

Lagledare herrar

daniel.granqvist@dif.se

Joel Riddez

Huvudtränare/sportchef

joel.riddez@dif.se

Kansliet Hjorthagen

Ola Danhard

Verksamhetschef

070-895 94 49ola.danhard@dif.se

Mats Jansson

Spelarrekrytering Akademilag Pojk / Anläggningar

076-867 46 58mats.jansson@dif.se

Linn Andersson

Koordinator, medlemmar, träningstider, turneringar

070-404 96 42linn.andersson@dif.se

Hannah Backman

Projketledare

0736197823hannah.backman@dif.se

Anna von Eckermann

Material och Jompas hörna

070-663 81 74anna.voneckermann@dif.se

Carl Neij

Verksamhetsansvarig P/F 10-19 år ex. akademilagen

070-543 05 12carl.neij@dif.se

Viktor Blom

Huvudtränare U16 / Ansvarig Engelbrektsskolan

0730985441viktor.blom@dif.se

Mattias Larikka

Ansvarig P/F 6-9 år

073-623 05 20mattias.larikka@dif.se

Christian Gentile

Akademichef Pojk

073-625 68 65christian.gentile@dif.se

Michaël Medioni

Akademichef Flick, Huvudtränare F19 / Stockholms Idrottsgymnasium

070-681 76 21michael.medioni@dif.se

Johan Palm

Huvudtränare U19 / Sjölins Gymnasium

073-033 77 12johan.palm@dif.se

Marcus Tjärnberg

Huvudtränare U19 / Sjölins Gymnasium

070-263 65 89marcus.tjarnberg@dif.se

David Bergkvist

Ansvarig DIF Futsal

0704494474futsal@dif.se