KONTAKT Ungdomskansliet

Adress: 
Artemisgatan 40 (ovanför Hjorthagens IP)
115 42 STOCKHOLM
08-54515850
epost: ungdom@dif.se

Org.nr. 802015-5043
Konto nummer Bankgiro: 342-8893

Vi på Hjorthagen

Ungdom

Carl Neij

Verksamhetsansvarig P/F 10-19 år ex. akademilagen

070-543 05 12carl.neij@dif.se

Christian Gentile

Akademichef Pojk

073-625 68 65christian.gentile@dif.se

Hannah Backman

Projketledare

0736197823hannah.backman@dif.se

Johan Palm

Huvudtränare U19 / Sjölins Gymnasium

073-033 77 12johan.palm@dif.se

Linn Andersson

Koordinator, medlemmar, träningstider, turneringar

070-404 96 42linn.andersson@dif.se

Marcus Tjärnberg

Huvudtränare U19 / Sjölins Gymnasium

070-263 65 89marcus.tjarnberg@dif.se

Mats Jansson

Spelarrekrytering Akademilag Pojk / Anläggningar

076-867 46 58mats.jansson@dif.se

Mattias Larikka

Ansvarig P/F 6-9 år

073-623 05 20mattias.larikka@dif.se

Michaël Medioni

Akademichef Flick, Huvudtränare F19 / Stockholms Idrottsgymnasium

070-681 76 21michael.medioni@dif.se

Ola Danhard

Verksamhetschef

070-895 94 49ola.danhard@dif.se

Viktor Blom

Huvudtränare U16 / Ansvarig Engelbrektsskolan

0730985441viktor.blom@dif.se

Anna von Eckermann

Material och Jompas hörna

070-663 81 74anna.voneckermann@dif.se

Damer, A-lag

Dennis Gabrielsson

Målvaktstränare

dennis.gabrielsson@dif.se

Joel Riddez

Huvudtränare/sportchef damer

joel.riddez@dif.se

Anna von Eckermann

Lagledare

anna.voneckermann@dif.se

Se 4 sista herrmatcherna till bra pris Köp spurtpaketet!